18 квітня 2022 р.
  • Семінари та конференції
  • Фотозвіти

Сила духу і мотивацій до нових наукових звершень та професійного розвитку – саме такий настрій панував серед учасників XX Міжнародної науково-практичної конференції воєнного часу «Шевченківська весна – 2022: Математика, статистика, механіка. Прикладна математика, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, системний аналіз», організованої механіко-математичним факультетом та факультетом комп’ютерних наук і кібернетики.

Найбільшою гордістю конференції стали її неймовірні учасники – студенти, аспіранти, молоді вчені, школярі із усіх куточків України. Організатори приємно вражені високим рівнем підготовлених тез та виступів – під час 6-ти годинного онлайн-марафону учасники зробили більше 40 змістовних доповідей. Ще більше волі до нових звершень додали виступи студентів із ВНЗ Харкова, рівень презентованих старшокласниками наукових результатів, активне обговорення результатів доповідей та взаємна підтримка учасників. Тематика робіт порадувала своєю широтою – від фундаментальних математичних питань теорії ймовірностей, математичного аналізу та алгебри, до сучасних та практичних задач data science та штучного інтелекту.

Дякуємо усім учасникам заходу за справжнє свято науки, яке відбулось в незалежності від надскладних обставин, в яких зараз перебуває Україна.

Кожному з нас – перемог і миру. Все буде Україна!


4 травня 2020 р.
  • Інформація для студентів
  • Фотозвіти
  • Оголошення

Факультет комп'ютерних наук та кібернетики у співпраці з Hackathon Expert Group та компанією Apostera, лідером у розробці рішень з комп’ютерного зору (CV & ML), першочергово для автоіндустрії, провели щорічний Всеукраїнський CSC Hackathon (https://hackathon.expert/online-csc-2020-hackathon/) до дня народження факультету. Цього року CSC 2020 Online Hackathon пройшов вперше онлайн.

Протягом двох днів організатори, експерти та учасники 25 команд (переважно студенти) пліч-о-пліч співпрацювали як єдиний живий організм над вирішенням актуальних та складних задач для припинення поширення COVID-19. Команди за підтримки експертів розробляли способи виявлення, прогнозування та запобігання інфікування на основі наявних даних з відеокамер, датчиків та інших відкритих і спеціалізованих джерел із застосуванням математичних методів штучного інтелекту. Детальніше.

28 жовтня 2019 р.
  • Семінари та конференції
  • Фотозвіти

23 жовтня 2019 року, о 12.20, в читальної залі бібліотеки факультету комп’ютерних наук та кібернетики, запрошений  із університету Нельсона Мандели (ПАР) - професор  Литвин І.М представив лекцію-презентацію на тему "Нові моделі опису циклів у складних фінансових системах". Після лекції відбулося обговорення  наукових питань та дискусія з обробки даних і методів моделювання з  провідними дослідниками  та студентами факультету комп’ютерних наук та кібернетики. Детальніше.

28 жовтня 2019 р.
  • Семінари та конференції
  • Кар’єрні можливості
  • Фотозвіти

24 жовтня 2019 року на факультет комп'ютерних наук та кібернетики завітали представники компанії FACEBOOK. Зустріч була організована компаніями Hackaton Expert та ACM. Гості розповіли студентам-кібернетикам про нові можливості у світі інформаційних технологій, а саме про нові розробки компанії у сфері розпізнавання мови, про загальну теорію та сучасні методи розпізнавання мовлення. Детальніше.