Більше 100 першокурсників факультету комп'ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка розпочали навчання за програмою з елементами дуальної освіти, розробленою спільно з SoftServe.
Маючи потужну академічну складову від ФКНК, підсилену 30 роками досвіду SoftServe (одного з лідерів галузі ІТ в Україні), у здобувачів є всі шанси стати фахівцями, готовим до пропозицій роботи.
🤓 Студенти отримають можливість не тільки опанувати технології, але й стати всебічно розвинутими професіоналами. Адже вже під час навчання на бакалавраті вони отримають:
• актуальний технологічний стек
• крутий набір soft skills
• вміння взаємодіяти у команді та бути лідером
Щоб розвинути потенціал студентів, представники SoftServe готують для них технічні тижні, мітапи, проєктну роботу в співпраці з менторами.
Це буде цікавий, однак відповідальний шлях. Бажаємо успіхів нашим першокурсникам!
Шановні студенти, волонтери та співробітники факультету!
Щиро вдячні компанії "Вікна-Стар" та усім небайдужим, хто після ракетного обстрілу приєднався до прибирання корпусу нашого факультету й території університету від розбитого скла та закриття вибитих вікон плівкою для захисту приміщень.
Сила духу і мотивацій до нових наукових звершень та професійного розвитку – саме такий настрій панував серед учасників XX Міжнародної науково-практичної конференції воєнного часу «Шевченківська весна – 2022: Математика, статистика, механіка. Прикладна математика, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, системний аналіз», організованої механіко-математичним факультетом та факультетом комп’ютерних наук і кібернетики.
Найбільшою гордістю конференції стали її неймовірні учасники – студенти, аспіранти, молоді вчені, школярі із усіх куточків України. Організатори приємно вражені високим рівнем підготовлених тез та виступів – під час 6-ти годинного онлайн-марафону учасники зробили більше 40 змістовних доповідей. Ще більше волі до нових звершень додали виступи студентів із ВНЗ Харкова, рівень презентованих старшокласниками наукових результатів, активне обговорення результатів доповідей та взаємна підтримка учасників. Тематика робіт порадувала своєю широтою – від фундаментальних математичних питань теорії ймовірностей, математичного аналізу та алгебри, до сучасних та практичних задач data science та штучного інтелекту.
Дякуємо усім учасникам заходу за справжнє свято науки, яке відбулось в незалежності від надскладних обставин, в яких зараз перебуває Україна.
Кожному з нас – перемог і миру. Все буде Україна!