20 січня 2023 р.
  • Кар’єрні можливості
  • Інформація для студентів

Допоки тривають канікули, пригадаємо, як минув перший семестр для студентів 1 курсу ФКНК КНУ імені Тараса Шевченка, які навчаються на програмі з елементами дуальної освіти від SoftServe.

Усього за 3 місяці наші першокурсники уже встигли:

🔹Відвідати офіс компанії в Києві.

🔹Долучитися до 10 воркшопів про основи технологій і ролей фахівців у ІТ.

🔹Пройшли тестування та отримали сертифікати про успішне завершення перших модулів!

Продовжуємо в тому ж ритмі. Адже за ними - Перемога та майбутнє України!

Кубок України з програмування

10 листопада 2022 р.
  • Інформація для студентів
  • Олімпіади

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує всіх бажаючих до участі в Кубку України з програмування – най масштабнішому в історії Україні змаганню програмістів!!!  

Організатори Кубка: команда української платформи EOlymp та кафедра ПІ ХНУРЕ. Головний координатор – доц. каф. ПІ Олександр Вечур.

Кубок скрадатиметься з декількох етапів (не менш 10), кожен з яких є звичайним контестом на 5 годин.  Кожний етап проводиться раз у два тижні по неділям. Між етапами заплановані до розв'язування задач, які учасники не змогли розв’язати за 5 годин.

Під час кубку між етапами проводитимуться консультації з роз’яснення нового матеріалу та допомоги у розв’язку складних задач. Буде надано можливість поспілкуватися з більш досвідченими учасниками, узнати як вони розв’язували ту чи іншу задачу.

Детальніше

олімпіада з програмування ІСРС-Ukraine-2022

7 жовтня 2022 р.
  • Інформація для студентів

До 12 жовтня триває реєстрація для участі в студентській першості світу з програмування ICPC (International Collegiate Programming Contest).

На базі нашого Університету 22 жовтня 2022 р. буде проведений І відбірковий етап національної відбіркової олімпіади з програмування ІСРС-Ukraine-2022 (надалі Олімпіади).

ІІ-й відбірковий етап буде проведений 5 листопада 2022 р. базовими ЗВО ІІ етапу Олімпіади.

Інструкція для реєстрації

Зустріч зі студентами першого курсу магістратури за спеціальностями "Прикладна математика" та "Системний аналіз"

30 вересня 2022 р.
  • Вступнику
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

Шановні магістри-першокурсники, які вступили на освітні програми за спеціальностями 113 "Прикладна математика" та 124 "Системний аналіз"! 


Запрошуємо вас 03.10 о 17:00 на зустріч з гарантами освітніх програм факультету за спеціальностями 113 "Прикладна математика" та 124 "Системний аналіз".

Зустріч відбудеться в форматі ZOOM-конференції: https://us04web.zoom.us/j/76325771417?pwd=MXBNNVZreWRwYlkzelhwSTB1S1ZrUT09

Ідентифікатор конференції 763 2577 1417

Код доступу: 9CVNUr