18 квітня 2022 р.
  • Семінари та конференції
  • Фотозвіти

Сила духу і мотивацій до нових наукових звершень та професійного розвитку – саме такий настрій панував серед учасників XX Міжнародної науково-практичної конференції воєнного часу «Шевченківська весна – 2022: Математика, статистика, механіка. Прикладна математика, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, системний аналіз», організованої механіко-математичним факультетом та факультетом комп’ютерних наук і кібернетики.

Найбільшою гордістю конференції стали її неймовірні учасники – студенти, аспіранти, молоді вчені, школярі із усіх куточків України. Організатори приємно вражені високим рівнем підготовлених тез та виступів – під час 6-ти годинного онлайн-марафону учасники зробили більше 40 змістовних доповідей. Ще більше волі до нових звершень додали виступи студентів із ВНЗ Харкова, рівень презентованих старшокласниками наукових результатів, активне обговорення результатів доповідей та взаємна підтримка учасників. Тематика робіт порадувала своєю широтою – від фундаментальних математичних питань теорії ймовірностей, математичного аналізу та алгебри, до сучасних та практичних задач data science та штучного інтелекту.

Дякуємо усім учасникам заходу за справжнє свято науки, яке відбулось в незалежності від надскладних обставин, в яких зараз перебуває Україна.

Кожному з нас – перемог і миру. Все буде Україна!

День відкритих дверей - 20.04.2022 (онлайн) для абітурієнтів бакалаврату та магістратури

15 квітня 2022 р.
  • Вступнику

На факультету комп'ютерних наук та кібернетики 20.04.2022 року відбудеться день відкритих дверей.

Для абітурієнтів бакалаврату о 16.00

Для  абітурієнтів магістратури о 18. 00.

Підключитись можна за посиланням:

Подключиться к конференции Zoom

Идентификатор конференции: 837 5410 9781

Код доступа: 398573

Факультет комп'ютерних наук та кібернетики запрошує на навчання студентів за академічною мобільністю

4 квітня 2022 р.
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

Факультет комп'ютерних наук та кібернетики запрошує на навчання студентів за академічною мобільністю на освітні програми

БАКАЛАВРАТ Системний аналіз, Прикладна математика, Інформатика, Програмна інженерія

МАГІСТРАТУРА Прикладна математика, Системи та методи прийняття рішень, Інженерія програмного забезпечення, Штучний інтелект, Інформатика, Бізнес-інформатика

Онлайн-зустріч керівництва Університету з учасниками освітнього процесу

31 березня 2022 р.
  • Інформація для студентів
  • Оголошення

1 квітня 2022 року о 12:00 відбудеться онлайн-зустріч керівництва Університету з учасниками освітнього процесу (викладачами, студентами, аспірантами). Ви зможете поставити питання, які турбують вас, безпосередньо під час зустрічі або ж сформулювати їх вже зараз за допомогою онлайн-форми

Зустріч буде проходити на платформі Zoom.

Також буде вестися трансляція на YouTube

#ВсебудеУкраїна #ВсебудеКНУ