Jan. 3, 2023
  • Photo reports
  • Announcements

Шановні студенти, волонтери та співробітники факультету!

Щиро вдячні компанії "Вікна-Стар" та усім небайдужим, хто після ракетного обстрілу приєднався до прибирання корпусу нашого факультету й території університету від розбитого скла та закриття вибитих вікон плівкою для захисту приміщень.

День першокурсника 2022

Sept. 30, 2022
  • Photo reports

Фотографії з дня першокурсника


April 18, 2022
  • Seminars and conferences
  • Photo reports

Сила духу і мотивацій до нових наукових звершень та професійного розвитку – саме такий настрій панував серед учасників XX Міжнародної науково-практичної конференції воєнного часу «Шевченківська весна – 2022: Математика, статистика, механіка. Прикладна математика, комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, системний аналіз», організованої механіко-математичним факультетом та факультетом комп’ютерних наук і кібернетики.

Найбільшою гордістю конференції стали її неймовірні учасники – студенти, аспіранти, молоді вчені, школярі із усіх куточків України. Організатори приємно вражені високим рівнем підготовлених тез та виступів – під час 6-ти годинного онлайн-марафону учасники зробили більше 40 змістовних доповідей. Ще більше волі до нових звершень додали виступи студентів із ВНЗ Харкова, рівень презентованих старшокласниками наукових результатів, активне обговорення результатів доповідей та взаємна підтримка учасників. Тематика робіт порадувала своєю широтою – від фундаментальних математичних питань теорії ймовірностей, математичного аналізу та алгебри, до сучасних та практичних задач data science та штучного інтелекту.

Дякуємо усім учасникам заходу за справжнє свято науки, яке відбулось в незалежності від надскладних обставин, в яких зараз перебуває Україна.

Кожному з нас – перемог і миру. Все буде Україна!


May 4, 2020
  • Information for students
  • Photo reports
  • Announcements

Факультет комп'ютерних наук та кібернетики у співпраці з Hackathon Expert Group та компанією Apostera, лідером у розробці рішень з комп’ютерного зору (CV & ML), першочергово для автоіндустрії, провели щорічний Всеукраїнський CSC Hackathon (https://hackathon.expert/online-csc-2020-hackathon/) до дня народження факультету. Цього року CSC 2020 Online Hackathon пройшов вперше онлайн.

Протягом двох днів організатори, експерти та учасники 25 команд (переважно студенти) пліч-о-пліч співпрацювали як єдиний живий організм над вирішенням актуальних та складних задач для припинення поширення COVID-19. Команди за підтримки експертів розробляли способи виявлення, прогнозування та запобігання інфікування на основі наявних даних з відеокамер, датчиків та інших відкритих і спеціалізованих джерел із застосуванням математичних методів штучного інтелекту. Детальніше.