КОНКУРС GLUSHKOVCYBER-2023, ПРИСВЯЧЕНИЙ 100-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.М. ГЛУШКОВА

March 22, 2023
  • Information for students

Інститут кібернетики імені Глушкова НАН України, Ужгородський національний університет та ГО «Молодіжна організація науковців України» оголосили про початок конкурсу для студентів, аспірантів і молодих учених GlushkovCYBER-2023. 

Його мета полягає у пошуку талановитої молоді, яка здатна генерувати цікаві ідеї та знаходити розв’язання непересічних задач, а також популяризація науки у молодіжному середовищі. Цьогорічний конкурс «Алгебраїчне мистецтво» буде складатись із двох незалежних частин, присвячених моделюванню та програмуванню. 

Планується визначити переможців серед учасників, а також скласти рейтинг навчальних закладів. Лауреати конкурсу отримають грошові призи, а кращі роботи будуть опубліковані у науково-технічному журналі «Проблеми керування та інформатики»✍. 

Детальніше: https://bit.ly/3Tunttz

тренінг "Як підготувати публікацію" для студентів, 10 березня, 15.00

March 7, 2023
  • Information for students

Тренінг спрямований на формування мотивації до наукової роботи у студентів, ознайомлення з інструментами та методологією підготовки наукових публікацій, а також на оволодіння навичками написання публікацій.

Під час тренінгу будуть проаналізовані типи та особливості наукових публікацій,  можливості для опублікування праць молодих вчених, а також обговорене застосування існуючих інструментів для підготовки наукових публікацій.

Тренери:  Капустян Олена Анатоліївна, д.ф.-м.н., заступник декана факультету комп'ютерних наук та кібернетики з наукової та міжнародної роботи, доцент кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Розора Ірина Василівна, д.ф.-м.н., доцент, завідувачка кафедри прикладної статистики факультету комп'ютерних наук та кібернетики, заступник головного редактора журналу "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: фізико-математичні науки" 

Тренінг відбудеться в режимі онлайн у пʼятницю, 10 березня 2023 року о 15:00

Посилання на zoom Join Zoom Meeting

Очікувана тривалість тренінгу - 90 хв. 

Поставити питання перед тренінгом можна за формою  Тренінг "Як підготувати публікацію"

Summer Program for Students from Ukraine

Feb. 10, 2023
  • Information for students

Університет Торонто організовує програму «за обміном» для українських студентів:

https://web.cs.toronto.edu/summer-program-for-students-from-ukraine

Це неймовірна можливість отримати досвід від в області штучного інтелекту та машинного навчання!


Українські студентські змагання з кібербезпеки у форматі Сapture the Flag (CTF)

Jan. 30, 2023
  • Information for students

Запрошуємо студенів взяти участь в Українських студентських змаганнях із кібербезпеки у форматі Capture the Flag - UA30CTF які відбудуться  25 лютого 2023 року.

CTF – це командні змагання, метою яких є оцінка вміння учасників атакувати та захищати комп’ютерні системи. 

Мета змагання: підвищення професійних навичок та компетентностей учасників змагання, обмін досвідом та нетворкінг, проведення змагання національного рівня.

Рівень змагань - як для тих, хто вперше гратиме у CTF, так і для досвідчених учасників. Будуть завдання, що не вимагають спеціальних знань. Але будуть й складні завдання.
Для участі у змаганнях треба бути просунутим користувачем ПК, цікавитися інформаційною безпекою та не боятися вивчати щось нове. Навички програмування будуть вашою перевагою.
Кожному гравцю знадобиться ноутбук з Wi-Fi-адаптером та зарядним пристроєм. Все необхідне програмне забезпечення ви зможете знайти в інтернеті, про це організатори додатково повідомлять зареєстрованим командам.